|  

משלוח תוך 3 ימי עסקים

0 סל קניות

סל הקניות שלך ריק

זה קצת עצוב לראות סל קניות ריק שנתחיל למלא אותו? ;)

SHOP NOW >>

מסכות או לא להיות

מסכות הן תוספת הכרחית וחשובה לטיפוח עור הפנים הן למטרות ניקוי והן למטרות מיצוק, לחות ואנטי אייג’ינג. אל תוותרו עליהן!

מסכה היא מעין טיפול משלים לפנים. אז נכון שאנחנו מנקות את הפנים ומשתדלות להקפיד על שגרת טיפוח במסגרתה אנחנו מורחות סרום וקרם לחות בוקר וערב. אבל זה לא יהיה מושלם אם לא נשתמש גם במסכה לפנים, יש להשתמש פעם או פעמיים בשבוע, בהתאם למצב העור והצרכים הספציפיים שלו.

כדי להדגים את האפקטיביות , ניתן רק להזכיר את העובדה שבמכוני היופי השונים משתמשים בשלל מסכות במהלך הטיפול כדי לקבל מראה עור בריא, גמיש, חיוני ואפילו צעיר.

מה ההבדל בין מסכה לתכשירי טיפוח אחרים? 

ההבדל המרכזי בין מסכה לבין תכשירי טיפוח אחרים הוא בריכוז של החומרים הפעילים, להבדיל מהריכוז שקיים בתכשירים אחרים, כמו קרם לחות או סרום. תפקידה של המסכה הוא להחדיר לעור חומרים אלה ובהתאם למטרתה – לנקות את העור לעומקו, להרוות אותו בלחות, להאט את  תהליך הזדקנות וקימוט העור ובכלל לשפר את המרקם הטבעי של העור.

עולם היופי מציע אינספור סוגים:

מסכות לחות והזנה שמומלצות בעיקר לעור יבש או מיובש ומכילות מרכיבים לחותיים וחומצות איכותיות.

מסכות ניקוי סופחות שומן שגם מכווצות ומאזנות את השומן בעור ומתאימות במיוחד לבעלי עור שמן או מעורב.

מסכות הבהרה שמיועדות לסובלים מכתמים, פגמים ועור במראה לא אחיד.

מסכות מרגיעות לעור אדמומי ובעייתי ומיצוק שמיועדות להרים עור רפוי וליצור אפקט של הידוק ומתיחה בעיקר בקווי המתאר של הפנים.

המילה האחרונה בתחום היא כמובן מסכות הבד שנקראות גם רטייה. מסכות אלה מכילות ריכוז עוצמתי של מרכיבי טיפוח שכאשר אנחנו מניחים את הבד על הפנים החומרים חודרים לעומק העור בצורה הטובה ביותר ובגלל שהבד מונח על הפנים, החומר לא יכול להתאדות אלא רק לחדור כלפי פנימה. חשוב לציין שבמסכות הבד החד פעמיות אפשר ומומלץ להשתמש באופן יומיומי והכי כדאי לשלב בין המסכות השונות כי כל אחת מהן ממלאת ייעוד אחר וביחד הן מספקות את כל הצרכים המשתנים של העור.

איך וכמה משתמשים?

מאחר ויש סוגים רבים , תמיד כדאי לעקוב אחרי הוראות היצרן ולא להשאיר את המסכה על הפנים מעבר לזמן המומלץ. כדאי לדעת בנקודה זו שיש כיום היצע נרחב של מסכות שמצליחות להגיע לתוצאות מעולות בזמן קצר – אפילו של דקות אחדות בלבד. כך שבאמת אין סיבה לוותר על התועלות המדהימות ומומלץ לאמץ אותה לשגרת הטיפוח השבועית.

עם זאת כדאי לגלות ערנות למצב העור, שכמו כל דבר בחיים גם הוא דינמי ומשתנה ולהתאים את הטיפול הספציפי הרצוי עבור העור. למשל, אם יש לך עור שמן את יכולה להשתמש במסכת ניקוי אפילו 3 פעמים בשבוע אבל אם העור שלך יבש פעם אחת לגמרי תספיק.

איך משתמשים במסכה – שלב אחרי שלב

  1. מורחים אך ורק על עור פנים נקי. ניקוי עור הפנים יכול להיעשות בדרך המועדפת עליכן והמתאימה לעורכן – תרחיץ, ג’ל, מי פנים וכולי. רק לאחר שהעור נוקה היטב ויובש קלות, אפשר למרוח / להניח את המסכה.
  2. כל מסכה מגיעה עם הוראות שימוש מדויקות – הקפידו עליהן כי בדרך כלל היצרנים יודעים היטב מדוע הם מבקשים להשאיר את המסכה מספר מסוים של דקות על הפנים, שימו לב ששימוש יתר עלול להזיק במקום להועיל ובמיוחד לייבש את העור.
  3. מסכות מתייבשות עדיף למרוח בשכבה דקה, מוצרי לחות – עדיף שכבה עבה ולספוג עודפים אם יש צורך.
  4. אל תשכחו את הצוואר – כדאי מאוד למרוח גם על הצוואר, בדרך כלל איזור מוזנח שהוא הראשון להתקמט ולהסגיר את הגיל (אלא אם כן מצוין בפירוש על המסכה שלא ניתן לעשות זאת).
  5. מסכות כדאי להוריד עם מים פושרים. מים חמים מדי עלולים לגרום לאדמומיות וליובש, מים קרים עלולים לכווץ את העור ולגרום לתחושה לא נוחה.

לסיכום, שימוש במסכה יכול לא רק לשפר את מצב העור שלך אלא גם ליצור שינוי אמיתי במרקם העור שלך, במיוחד אם תקפידי על תוספת של מסכה לפחות פעם בשבוע. בחירה נבונה תגרום לכך שתשקיעי בשלב טיפוח זה רק עוד כמה דקות, וזה פרק זמן שאת בהחלט יכולה למצוא לעצמך ובואי, מגיע לך!