|  

משלוח תוך 3 ימי עסקים

0 סל קניות

סל הקניות שלך ריק

זה קצת עצוב לראות סל קניות ריק שנתחיל למלא אותו? ;)

SHOP NOW >>

גלי את הקסם הקוריאני

כולן כבר יודעות ורואות: לנשים הקוריאניות יש עור פנים מושלם וזה לא במקרה. שיגרת הטיפוח הקוריאנית כוללת (תחזיקו חזק) לא פחות מ-10 מוצרים ולפעמים גם 20 מדי יום, וכל זה עוד לפני שהן התחילו להתאפר. אז איך הן עושות את זה? גלו איתנו את סודות הטיפוח הקוריאני.

 סודות הטיפוח הקוריאני

יש להן עור פורצלן, הן נראות בנות 20 גם בגיל 40 והאיפור שלהן עדין אך מוקפד ומדויק כאחד. הנשים הקוריאניות רואות בטיפוח דרך חיים, לא פחות. יש להן אינספור תכשירי טיפוח וסדרות שלמות של מוצרי איפור צבעוניים, אבל מה שנראה לנו כעבודה סיזיפית בטיפוח פנים, נחווה עבורן כפשוט כיף טהור. אולי בזכות זה הן מצליחות להתמיד ולהשיג תוצאות כל כך יפות.

אז מה הסוד של הטיפוח הקוריאני?

סבלנות, עדינות והתמדה הם שלושת העקרונות המרכזיים המנחים את הקוריאניות.
ראשית, כדי להשתמש מדי יום בלפחות 10-20 מוצרים שונים, את צריכה הרבה סבלנות ואם כבר, אז גם זמן פנוי בבוקר ובערב.
שנית, הקוריאניות משתמשות במוצרים בעדינות ומקפידות על בחירת מוצרים שעושים טוב לעור, ללא אלכוהול או חומרים סינטטיים אגרסיביים. הן גם משתמשות במוצרים בתשומת לב. למשל, הן אף פעם לא ישפשפו או יקרצפו את עור הפנים אלא ינקו בתנועות סיבוביות עם קצות האצבעות ואת הקרמים, הסרומים והשמן לפנים הן מחממות בכפות ידיהן לפני שמניחות על העור.
הקוריאניות הן פריקיות של ניקוי פנים יסודי. הן משתמשות גם בשמן ניקוי, גם במסכות ניקוי, גם בקצף ניקוי וגם בטונר. כן, כן, לא מסתפקות במוצר אחד אלא בכמה מוצרים.

עקרונות הטיפוח הקוריאני קובעים שהזנת העור חשובה לא פחות מהניקוי ולכן הן לא זזות בלי קרם פנים קוריאני ייעודי, אמפולות עם ויטמינים מותאמים ספציפית לצרכי העור ועוד.

בנוסף הן מקפידות על סגנון חיים שכולל שתיית מים מרובה (הן מתחילות את הבוקר שלהן בכוס מים קרים), שינה מרובה (לפחות שש עד שמונה שעות), תזונה שמורכבת בעיקר מפירות וירקות ושמירה על פעילות גופנית.

אלו מוצרים מיוחדים קיימים בטיפוח קוריאני?

  • קרם ריר חלזונות קוריאני לאנטי אייג’ינגהקרם שכבש את העולם בזכות העובדה שהוא הוכח כמסייע להפחית את הקמטים ולמנוע היווצרות חדשים, מעולה בשיקום וחידוש העור, תורם למיצוק העור ולהזנה.
  • אבקת קליפת ביצה לעור מהודק – מוצרים שמכילים קליפת ביצים שנטחנה לאבקה מעולים למיצוק ומתיחה של העור.  
  • מסכות בד לכל מטרהעולם שלם של מסכות המבוססות על מרכיבים צמחיים שמיועדות לכל צורך ולכל סוג עור, להבהרה, למיצוק, לגמישות, ללחות ועוד.
  • קרם פנים קוריאני – קטגוריית קרם הפנים עשירה במיוחד כי היא כוללת מוצרים על בסיס צמחי כאשר לכל אחד מהם סגולות מיוחדות. עולם הטיפוח הקוריאני מבריק כשמדובר במיצוי לתועלות קוסמטיות. למשל, מהדלעת הוא מפיק את הבטא קרוטן (נוגד חימצון צמחי) שנמצא בה בכמויות גבוהות ומשלב אותה בקרם לחידוש העור.
  • מוצרים על בסיס עגבנייה לדיטוקס העגבנייה עשירה בנוגדי חימצון כמו ליקופן שבנוסף לתרומה שלהם לעור אחיד וזוהר, הם מצליחים לעשות דיטוקס לעור ולהבהיר את הכהויות בעור ואפילו כתמי פיגמנטציה עקשניים.
טיפוח קוריאני

אז איך עושים טיפוח קוריאני בישראל?

או במילים אחרות, מה אפשר לאמץ משגרת הטיפוח הקוריאנית?
ההמלצה הראשונה והמשמעותית ביותר היא להכיר את עקרונות הטיפוח הרב שלבי – גם אם לא תוכלו להשקיע מדי יום בכל השלבים ותבחרו בשיטה בחלק מהימים, אתן תראו תוצאות. עקרונות השיטה גורסים שלכל שלב טיפוח יש כמה תתי שלבים.

לדוגמה: ניקוי הפנים מתבצע בכמה פעימות: ניקוי בשמן, ניקוי במסכה, ניקוי במי פנים ולסיום, טונר.
בהמשך, הזנת העור תתבצע אף היא בכמה שלבים ותכלול מספר קרמים, אמפולות, תחליב, וסרומים שיש להניח אחד על גבי השני. לסיום, מקדם הגנה שאף קוריאנית לא מעזה לוותר עליו ולכן, בין השאר, הפנים שלהן צחות כשלג.

ההמלצה השנייה היא להכניס איזון לשגרת הטיפוח שלכן. מה זה אומר? שלא משנה בכמה מוצרים אתן משתמשות, יש להקפיד על כך שכולם בלי יוצא מן הכלל, יהיו עדינים ויכילו מרכיבים טבעיים כמו תמציות צמחים, פירות וירקות, קליפת ביצה שיש בסדרת הביצים שהסגולות שלה מוכחות וכדומה. מוצר קלאסי לאיזון העור הוא הטונר ריר חלזונות שמתמחה בהשבת החומציות ואיזונה לעור הפנים וכך העור חיוני וגמיש.

ההמלצה השלישית היא לתת מענה לכל צרכי העור והיא מתחברת לשתי ההמלצות הקודמות ומסכמת אותן. הבחירה במספר מוצרי טיפוח לכל שלב יכולה לתת מענה לצרכים ספציפיים של העור. לדוגמה, אם המטרה היא למצק את העור וגם להבהיר אותו, נשתמש בכמה מוצרים בכל שלב כאשר כל מוצר יכיל את המרכיבים להשגת המטרה. לדוגמה, בשלב הניקוי נבחר בשמן ניקוי שמזין את העור ומרווה אותו בלחות, במסכה מבהירה כמו מסכת העגבנייה ובטונר מאזן.

ההמלצה הרביעית היא להתמקד בעיניים – פילוסופיית הטיפוח הקוריאני גורסת שיש להניח קרם עיניים עשיר בטפיחות קלילות על איזור העיניים בוקר וערב ולא לוותר באף יום.

ומה עם איפור קוריאני?

האיפור הקוריאני יכול לבלבל מעט כי הוא מגיע באריזות צבעוניות עם איורי פופ משעשעים ובצבעים בוהקים שזכו לכינוי K POP. אבל שלא תתנו לכל אלה להטעות אתכן: בדיוק כמו מוצרי הטיפוח הקוריאני גם כאן מדובר במוצרים רציניים.

שגרת האיפור הקוריאני מתחילה בקרמים ומסכות מבהירות כדי לשמור על העור הלבן והבוהק שחביב על נשים קוריאניות בכל גיל וממשיכה במייק אפים שישיגו את אותו האפקט של עור אחיד ובהיר.

האיפור עצמו הוא טבעי ולא מודגש, נגיעות קלות של סומק בתפוחי הלחיים, למשל במקום הדגשת עצמות הלחיים וליפגלוס למראה טבעי של אכלתי-הרגע-ארטיק-דובדבן.

פרט האיפור היחידי שהקוריאניות מרשות לעצמן להתפרע בו הוא האייליינר והן חובבות פס מוקפד על העפעפיים. בענף האיפור הקוריאני אפשר למצוא סוגים רבים של אייליינר מטוש, דרך מכחול ועד ג’ל, כך שכל אחת יכולה לבחור את השיטה הכי מתאימה לה. אגב, את הגבות הקוריאניות משאירות במראה טבעי אך מסודר והן מסרקות את הגבות עם מסקרה וג’ל ייעודיים.

איפור קוריאני